Motocykly

F 850 GS (Adventure)

DOBRODRUŽSTVÍ V KRVI

Žiješ pro tuhle výzvu. Kde to ostatní otočí, ty pokračuješ v jízdě. Překonáváš hranice. Z překážek se stávají možnosti. V žilách ti koluje dobrodružství. V sedle F 850 GS se díky 21palcovému přednímu kolu snadno staneš mistrem terénní stopy. Důležité je, že tě tvůj přístup a zvědavost pohánějí kupředu – bez ohledu na to, jak daleko chceš s F 850 GS dojet. A bez ohledu na to, jestli se rozhodneš jet blátem: s volitelnou možností Connectivity máš vždy přístup k navigaci, telefonu, médiím i údajům o motocyklu. Jasně a přehledně na 6,5palcovém dipleji TFT – bez jakéhokoliv rozptylování. Díky tomu máš víc času na to, co je podstatné. A můžeš objevovat, co se skrývá za obzorem.  

Ještě více z GS

Silný vzhled: ty a tvůj F 850 GS s charakteristicky dynamickou linkou. Pokud jde o tvarové pojetí, smysl pro dobrodružství je cítit z každého povrchu, z každého zákoutí a z každé linie tohoto motocyklu. Odzadu přes nádrž, až k typickým světlometům typu GS, jejichž světla pro denní svícení připomínají nakloněnou vidlici muzikantovy ladičky a jsou k dispozici jako volitelné vybavení, jsou designové prvky upraveny do terénu, zatímco ty jsi vyladěn od hlavy až po paty na unikátní jízdu. Pozinkovaný kryt chladiče pro styly Rallye a Exclusive ti dodají atraktivní vzhled jak na silnici, tak i v terénu.  

Vnitřní drive

Zvědavost a žízeň po objevování jsou tvým pohonem. Dvouválcový řadový motor o výkonu 70 kW (95 koní) ti bude oporou v každém úsilí – jeho předností je vysoký točivý moment a živý charakter. Tenhle motor ohromí svým zvukem, ale také hospodárným provozem a vždy mimořádným výkonem. Objev neznámé s F 850 GS!

Ve svém živlu

Tvoje myšlenky patří volnosti, tvůj pohled je upřen na silnici před tebou. Řídíš, řadíš a brzdíš na svém F 850 GS skoro instinktivně – tvoje pohyby jsou neopakovatelné: jsi ve svém živlu, jsi plně soustředěn na dobrodružství. A díky ergonomice typické pro GS, řídíš vzpřímeně a sebevědomě, čímž říkáš, že vždy pojedeš dál.  

Radost z pohodlné jízdy

Každý typ jezdce si tu přijde na své: svůj F 850 GS si můžeš přizpůsobit tak, aby dokonale vyhovoval tvým požadavkům – k dispozici je celá řada sedel s různými výškami. K dispozici jsou také nízké dvojité sedlo a komfortní sedlo. Na přání si můžeš nechat snížit podvozek.   

Nová chuť do života

Pro náročné použití v terénu má F 850 GS kola s výpletem a s bezdušovými pneumatikami. Díky nim dosáhneš nových cílů, vyšší ligy, dalšího poryvu adrenalinu. Tvůj odjezd do neznáma je teď také bezpečnější díky „inteligentnímu tísňovému volání“ – neboli eCall*: v naléhavých případech spustí jezdec systém umístěný na řidítkách zmáčknutím tlačítka a přivolá pomoc. V závislosti na situaci se eCall spouští automaticky a pomáhá zajistit rychlejší odezvu tísňových služeb – ať jsi kdekoliv.